Kontaktinformasjon

facebookredditpinterestlinkedinmail
image_pdfimage_print

Merk! For å unngå spam har vi byttet ut @ med (a) i epostadressen. Husk å endre tilbake ved sending av epost!

Arendals Seilforening

Postadresse: Postboks 51, 4801 Arendal
Organisasjonsnr.: 976 748 646

Styret ASF

Leder: Astri Cathrine Holden, leder(a)asf.no /957 47 765
Kasserer: Philippa Clark, phili(a)online.no / 959 48 105
Styremedlem: Einar Frodesen, eifro2001(a)yahoo.no / 908 26 460
Styremedlem: Kristin Rustekaas, krustek(a)live.no / 404 03 830
Styremedlem: Terje Tønnesen, terjetonnessen(a)hotmail.com / 907 37 562
Varamedlem: Ole Richard Mortensen, Ole.Richard.Mortensen(a)akersolutions.com / 934 68 150
Varamedlem: Johan Nyland, johan.nyland(a)live.no / 414 44 049

Økonomi

Kasserer: Philippa Clark, phili(a)online.no / 959 48 105
Regnskapsfører: Anne Syrdalen, anne.syrdalen(a)c2i.net / 907 52 889
Revisor: Frode Kirkedam, fk(a)castorshipping.no / 995 33 300

Undergrupper

Leder Juniorgruppa: Jørn Vevstad, jvevstad(a)online.no / 907 63 235
Leder BB11 gruppa: Eivind Berg, eiviber2(a)frisurf.no / 482 74 380
Leder BB11 gruppa: Pierre Jean Nedergaard, pierre.jean(a)outlook.com / 900 38 460
Leder Tur & Hav: Feda Grebovic, fedagr(a)gmail.com / 413 11 973
Leder Seilerhytta: Torstein Melhus, tormel(a)ae.no / 901 23 053
Utleie Seilerhytta: Line Melhus, line.melhus(a)hotmail.com / 959 21 514
Kontakt Brett: Morten Andersen, morten(a)ongre.no / 920 30 975
Kontakt Soling: Johan Nyland, johan.nyland(a)live.no / 414 44 049

Arrangement

Leder Norgescup 2014: Håkon Weierholt, hakon.weierholt(a)skatteetaten.no / 915 68 391
Leder Pinseleiren 2014: Jørn Vevstad, jvevstad(a)online.no / 907 63 235
Leder NOV Race Week: Jan Krøger, Jan.Kroger(a)akersolutions.com / 975 09 877
Leder E-jolle VM 2015: Bente Mortensen, bente.mortensen(a)bouvet.no / 916 36 567

Arrangør III

Eilert Vierli, vierli(a)online.no / 908 79 901
Eivind Feragen, eivind(a)feragen.no / 922 44 934
Johan Nyland, johan.nyland(a)live.no / 414 44 049
Kristian Eimind, eimind(a)start.no / 473 12 113
Ole Andreas Hopstock, oahopstock(a)gmail.com / 975 99 732
Ole Richard Mortensen, Ole.Richard.Mortensen(a)akersolutions.com  / 934 68 150

Arrangør II

Arild de lange Nilsen, arild(a)langenilsen.no / 907 61 088
Bent Vale, bent.vale(a)ericsson.com / 918 93 234
Håkon Weierholt, hakon.weierholt(a)skatteetaten.no / 915 68 391
Jarle Stokke-Olsen, stokkeolsen(a)gmail.com / 913 74 557
Peder Weierholt, peder.u.w(a)hotmail.com / 917 71 528
Siri Vevstad, siri.vevstad(a)vegvesen.no / 918 61 699

Dommer III (forbundsdommere)

Eivind Feragen, eivind(a)feragen.no / 922 44 934
Kristian Eimind, eimind(a)start.no / 473 12 113

Dommer II (kretsdommere)

Arild de lange Nilsen, arild(a)langenilsen.no / 907 61 088
Aslak Heim Pedersen
Bjørn Mørland Pedersen
Eilert Vierli, vierli(a)online.no / 908 79 901
Henk von der Linden
Eivind Berg, eiviber2(a)frisurf.no / 482 74 380
Jan Løschbrandt, jan(a)loschbrandt.com / 901 46 050
Jan Krøger, Jan.Kroger(a)akersolutions.com / 975 09 877
Per Eilert Vierli
Petter Hammarstrøm, petter.hammarstrom(a)aa-f.kommune.no / 950 33 546

Seilmålere

Eilert Vierli, vierli(a)online.no / 908 79 901
Jan Krøger, Jan.Kroger(a)akersolutions.com / 975 09 877
Trond-Arve Åsvoll, trond.aasvoll(a)online.no