Are Haslund – ASF https://asf.no seiling brett jolle kjølbåt soling optimist europajolle BB11 Rs Feva Wed, 05 Feb 2020 10:22:51 +0000 en-US hourly 1 VELKOMMEN TIL NM FOR BB11 2020 https://asf.no/2020/01/velkommen-til-nm-for-bb11-2020/ Fri, 24 Jan 2020 10:16:55 +0000 https://asf.no/?p=61146 Velkommen til gruppemøte for BB-11 13.02.20 kl 19 https://asf.no/2020/01/velkommen-til-gruppemote-for-bb-11-13-02-20-kl-19/ Thu, 16 Jan 2020 12:17:40 +0000 https://asf.no/?p=61109 Arendals Seilforening inviterer til NM 1.-2.august for BB11 https://asf.no/2019/11/arendals-seilforening-inviterer-til-nm-1-2-august-for-bb11/ Fri, 01 Nov 2019 12:04:24 +0000 https://asf.no/?p=61077 Klubbmesterskap BB11 https://asf.no/2019/09/klubbmesterskap-bb11/ Mon, 09 Sep 2019 07:29:17 +0000 https://asf.no/?p=61062 Tenker du sikkerhet ombord? https://asf.no/2018/11/tenker-du-sikkerhet-ombord/ Wed, 21 Nov 2018 13:59:55 +0000 http://asf.no/?p=52889 Opptak BB11 https://asf.no/2018/09/opptak-bb11/ Mon, 10 Sep 2018 08:45:59 +0000 http://asf.no/?p=52832 Seilkurs for voksne https://asf.no/2018/09/seilkurs-for-voksne-2/ Mon, 10 Sep 2018 06:45:22 +0000 http://asf.no/?p=52821 Velkommen til klubbmesterskap i BB11, lørdag 01.09.2018 https://asf.no/2018/08/velkommen-til-klubbmesterskap-i-bb11-lordag-01-09-2018/ Wed, 22 Aug 2018 06:27:52 +0000 http://asf.no/?p=52798 APL Race 2018 – NM BB11 https://asf.no/2018/05/nm-bb11/ Wed, 23 May 2018 07:29:25 +0000 http://asf.no/?p=52734 Hvordan få fart på BB11’en? https://asf.no/2018/03/hvordan-fa-fart-pa-bb11en/ Tue, 20 Mar 2018 11:19:25 +0000 http://asf.no/?p=52645