Inge Roppen – ASF https://asf.no seiling brett jolle kjølbåt soling optimist europajolle BB11 Rs Feva Sat, 30 Mar 2019 21:15:19 +0000 en-US hourly 1 Dagsorden og sakspapirer til årsmøtet onsdag 14. mars 2018 https://asf.no/2018/03/dagsorden-og-sakspapirer-til-arsmotet-onsdag-14-mars-2018/ Tue, 06 Mar 2018 18:37:22 +0000 http://asf.no/?p=52558 Velkommen til årsmøte i Arendals Seilforening https://asf.no/2018/02/velkommen-til-arsmote-i-arendals-seilforening/ Sat, 03 Feb 2018 15:29:23 +0000 http://asf.no/?p=52527 Velkommen til dugnad på seilerhytta https://asf.no/2017/10/velkommen-til-dugnad-pa-seilerhytta/ Mon, 09 Oct 2017 19:59:28 +0000 http://asf.no/?p=52486 Ny samarbeidspartner for Arendals Seilforening https://asf.no/2017/09/ny-samarbeidspartner-for-arendals-seilforening/ Sat, 16 Sep 2017 06:48:15 +0000 http://asf.no/?p=52353 Arendals Seilforening med overbevisende seiling i seilsportligaen https://asf.no/2017/08/arendals-seilforening-med-overbevisende-seiling-i-seilsportligaen/ Sun, 06 Aug 2017 20:40:32 +0000 http://asf.no/?p=52217 Cleanworld med flott gave til Arendals Seilforening https://asf.no/2017/08/cleanworld-med-flott-gave-til-arendals-seilforening/ Fri, 04 Aug 2017 09:56:13 +0000 http://asf.no/?p=52211 Stort oppmøte og god stemning på St. Hansaften https://asf.no/2017/06/stort-oppmote-og-god-stemning-pa-st-hansaften/ Sat, 24 Jun 2017 17:13:36 +0000 http://asf.no/?p=52072 Ønsker du å være med på seilsportligaen 2017? https://asf.no/2017/04/onsker-du-a-vaere-med-pa-seilsportligaen-2017/ Fri, 21 Apr 2017 19:59:40 +0000 http://asf.no/?p=50952 Vårdugnad seilerhytta torsdag 20.04.17 fra kl 1700 https://asf.no/2017/04/vardugnad-seilerhytta-torsdag-20-04-17-fra-kl-1700/ Sun, 02 Apr 2017 10:54:06 +0000 http://asf.no/?p=50724 Gratis foredrag om seil- og riggtrim https://asf.no/2017/01/gratis-foredrag-om-seil-og-riggtrim/ Sun, 22 Jan 2017 13:30:48 +0000 http://asf.no/?p=40333