ASF https://asf.no seiling brett jolle kjølbåt soling optimist europajolle BB11 Rs Feva Tue, 16 Jun 2020 18:21:55 +0000 en-US hourly 1 Årsmøte ASF 16.6.2020 https://asf.no/2020/06/arsmote-asf-16-6-2020/ Wed, 10 Jun 2020 16:02:45 +0000 https://asf.no/?p=61224 Tur&Hav vårcup 2020 https://asf.no/2020/05/turhav-varcup-2020/ Tue, 12 May 2020 22:10:41 +0000 https://asf.no/?p=61194 Årsmøte jollegruppa https://asf.no/2020/03/arsmote-jollegruppa/ Wed, 18 Mar 2020 18:29:46 +0000 https://asf.no/?p=61181 ASF utsetter årsmøte https://asf.no/2020/03/asf-utsetter-arsmote/ Thu, 12 Mar 2020 21:36:27 +0000 https://asf.no/?p=61176 Saksliste og saksdokumenter til årsmøte onsdag 18.03.2020 https://asf.no/2020/03/saksliste-og-saksdokumenter-til-arsmote-onsdag-18-03-2020/ Wed, 11 Mar 2020 22:22:49 +0000 https://asf.no/?p=61167 Velkommen til årsmøte i Arendals Seilforening 18.03.2020 https://asf.no/2020/02/velkommen-til-arsmote-i-arendals-seilforening-18-03-2020/ Wed, 12 Feb 2020 22:18:18 +0000 https://asf.no/?p=61159 VELKOMMEN TIL NM FOR BB11 2020 https://asf.no/2020/01/velkommen-til-nm-for-bb11-2020/ Fri, 24 Jan 2020 10:16:55 +0000 https://asf.no/?p=61146 Open Norwegian Championship Melges 24 https://asf.no/2020/01/open-norwegian-championship-melges-24/ Wed, 22 Jan 2020 20:40:11 +0000 https://asf.no/?p=61137 Åpent norgesmesterskap i Melges 24 – invitasjon https://asf.no/2020/01/apent-norgesmesterskap-i-melges-24-invitasjon/ Wed, 22 Jan 2020 20:05:04 +0000 https://asf.no/?p=61112 Velkommen til gruppemøte for BB-11 13.02.20 kl 19 https://asf.no/2020/01/velkommen-til-gruppemote-for-bb-11-13-02-20-kl-19/ Thu, 16 Jan 2020 12:17:40 +0000 https://asf.no/?p=61109