Europe WC 2015 – Prequalified competitors : ASF
Meny ASF

Europe WC 2015 – Prequalified competitors

Kategori: Europe World Championship 2015 av den 19. June 2015

<!doctype html>

 

 

 

 

 
NatSailnoSailorGenderClub
CZE172ONDIKOVA PetraFemaleJO Slavoj Hluboka nad Vltavou
CZE131SIVY StepanMaleJO Slavoj Hluboka nad Vltavou
DEN20ANDERSEN FrederikMaleVEDBAEK
DEN99PRAEST Kristian ValentinMale
DEN75BRINK JesperMale
DEN1778MUNCH EmilMaleKBL
DEN1790WANTZIN GustavMale
DEN1657FROEKJAER MadsMale
DEN1682RØNN KlausMale
DEN1793AASHOLM-BRADLEY OskarMaleVEDBAEK
DEN1739ESKILDSEN JensMaleKBL
DEN1602ANDERSEN HenrikMale
DEN78JANSEN NeelFemaleVEDBAEK
DEN1787MUNCH AnnaFemaleKBL
DEN4ELBAEK MieFemaleKBL
DEN92CHRISTENSEN MaleneFemaleVEDBAEK
DEN1636HANSEN Signe SoegaardFemaleKerteminde Sejlklub
DEN70LAUGESEN Anne MetteFemale
DEN1777LIVBJERG AnnaFemaleKBL
ESP563PUIG LluisaFemaleCN ESTARTIT
ESP839DORESTE MarFemaleCN PORT D’ARO
ESP802RABASA AndreaFemaleCN EL BALIS
ESP250ROCA AscensiónFemaleRCN TORREVIEJA
ESP543FIGUEROLA PatriciaFemaleCN ESTARTIT
ESP660BORRAT SalviMaleCN ESTARTIT
ESP618PEREZ SergiMaleCN ESTARTIT
ESP698PAREJA AlejandroMaleRCN TORREVIEJA
ESP805RABASA RafaMaleCN EL BALIS
ESP121CAMPOY DanielMaleCN PORT D’ARO
FIN20PATTERSON RoniMaleTP/ESP
FIN827TOROI NiklasMaleESP
FIN837AIRAKORPI PietariMaleHSK
FIN830MOISIO MikkoMaleEPS
FIN99PARTANEN JaniinaFemaleTPS
FIN446VALJUS SelmaFemaleOPS/EPS
FRA5661DARROUX PerrineFemaleC N Claouey
FRA5619MARQUOIN ZoéFemaleC V C L
FRA5602BONNOT MaudFemaleYacht Club Chalon sur Sâone
FRA5612GUILLOUX CamilleFemaleSports Nautiques Sablais
FRA5621VILEIN YannMaleS N P H
GER56LEITL MatthiasMaleSKS
GER1418BRÜCKNER MoritzMaleSKS
GER1647OSTER MauriceMaleNRV
GER14REINKE SverreMaleWVH
GER1656SCHMIDT NicolausMaleASC
GER1526LENTZ FelixMaleSC Wachwitz
GER1713KIRCHHOFF FabianMaleSV Hüde
GER81NAGEL Peter NiklasMaleSV Hüde
GER1572DÜLLMANN JanMaleSV Hüde
GER94ROCH MarisaFemaleKYC
GER1652RIXGENS LinaFemaleSCV
GER99PULS JanikaFemaleLübecker YC
GER83BRAUN-DULLAEUS CharlotteFemaleDYC
GER1629MANTHEY VanessaFemaleSV Hüde
GER80WETZIG MareikeFemaleSV Hüde
GER18TAMMLING TaniaFemaleSVAOe
NOR450GUSTAVSEN KristineFemaleArendals SF
NOR439VEVSTAD Laila CecilieFemaleArendals SF
NOR361STAKSTON Inger HeleneFemaleSandefjord SF
NOR376BRODTKORB Nora JohanneFemaleHorten SF
NOR845GULBRANDSEN AleksandraFemaleTønsberg SF
NOR428BRODTKORB Lars JohanMaleHorten SF
NOR904AKER HåvardMaleTønsberg SF
NOR896BUCHER HenrikMaleNesodden SF
NOR907ROSMO KristofferMaleBundefjorden SF
NOR430ANDERSEN HenrikMaleNesodden SF
NOR910LEPPERØD Jacob JacobsenMaleTønsberg SF
SWE3674WARVNE JoelMaleRÖSS
SWE3579OLSSON AntonMaleHJBK
SWE3636FERM CarlMaleRÖSS
SWE9PANTZARE AxelMaleSHBS
SWE3354VASBERG AndreasMaleJKV
SWE93KNAACK SebastianMaleRÅSS
SWE3660BÖRJESSON AlbinMaleRÅSS
SWE3651LANNER JohanMaleKKKK
SWE10JOHNSSON AlbinMaleHJBK
SWE3488NORDENRAM KasperMaleLJS
SWE85WEIDESKOG SimonMaleBOOSS
SWE3676LINDBERG ErikMaleJKV
SWE4STENMAN SamMaleBOOSS
SWE90BENGTSON OscarMaleKKKK
SWE3690ARVIDSSON FolkeMaleKKKK
SWE3576FJELDDAHL FiaFemaleLESS
SWE3585LOFTÄNG JohannaFemaleRÅSS
SWE3672BOBECK VilmaFemaleBOOSS
SWE33BURLIN CelinaFemaleHJBK
SWE30PETERSSON SofieFemaleRÖSS
SWE3695WIKING AlexandraFemaleBOJK
SWE3564GRANHOLM StinaFemaleHJBK
SWE66MOSS IdaFemaleHJBK
SWE39STÅLBERG JuliaFemaleHJBK
SWE36RADICH HeleneFemaleVÄSS
SWE3598LANNER MatildaFemaleKKKK
SWE3434HANSSON-MILD MajaFemaleSSKA
SWE31JOHANSSON JosefinFemaleSSH
SWE22JOHNSSON HannaFemaleHJBK
SWE99PETTERSSON CarolineFemaleHJBK

 

www.asf.no

Sailwave Scoring Software 2.9.7
www.sailwave.com

 

Denne saken er ikke åpen for kommentarer.