Meny ASF

Europe WC 2015 – Prequalified competitors

Kategori: Europe World Championship 2015 av den 19. June 2015

<!doctype html>

 

 

 

 

 
Nat Sailno Sailor Gender Club
CZE 172 ONDIKOVA Petra Female JO Slavoj Hluboka nad Vltavou
CZE 131 SIVY Stepan Male JO Slavoj Hluboka nad Vltavou
DEN 20 ANDERSEN Frederik Male VEDBAEK
DEN 99 PRAEST Kristian Valentin Male
DEN 75 BRINK Jesper Male
DEN 1778 MUNCH Emil Male KBL
DEN 1790 WANTZIN Gustav Male
DEN 1657 FROEKJAER Mads Male
DEN 1682 RØNN Klaus Male
DEN 1793 AASHOLM-BRADLEY Oskar Male VEDBAEK
DEN 1739 ESKILDSEN Jens Male KBL
DEN 1602 ANDERSEN Henrik Male
DEN 78 JANSEN Neel Female VEDBAEK
DEN 1787 MUNCH Anna Female KBL
DEN 4 ELBAEK Mie Female KBL
DEN 92 CHRISTENSEN Malene Female VEDBAEK
DEN 1636 HANSEN Signe Soegaard Female Kerteminde Sejlklub
DEN 70 LAUGESEN Anne Mette Female
DEN 1777 LIVBJERG Anna Female KBL
ESP 563 PUIG Lluisa Female CN ESTARTIT
ESP 839 DORESTE Mar Female CN PORT D’ARO
ESP 802 RABASA Andrea Female CN EL BALIS
ESP 250 ROCA Ascensión Female RCN TORREVIEJA
ESP 543 FIGUEROLA Patricia Female CN ESTARTIT
ESP 660 BORRAT Salvi Male CN ESTARTIT
ESP 618 PEREZ Sergi Male CN ESTARTIT
ESP 698 PAREJA Alejandro Male RCN TORREVIEJA
ESP 805 RABASA Rafa Male CN EL BALIS
ESP 121 CAMPOY Daniel Male CN PORT D’ARO
FIN 20 PATTERSON Roni Male TP/ESP
FIN 827 TOROI Niklas Male ESP
FIN 837 AIRAKORPI Pietari Male HSK
FIN 830 MOISIO Mikko Male EPS
FIN 99 PARTANEN Janiina Female TPS
FIN 446 VALJUS Selma Female OPS/EPS
FRA 5661 DARROUX Perrine Female C N Claouey
FRA 5619 MARQUOIN Zoé Female C V C L
FRA 5602 BONNOT Maud Female Yacht Club Chalon sur Sâone
FRA 5612 GUILLOUX Camille Female Sports Nautiques Sablais
FRA 5621 VILEIN Yann Male S N P H
GER 56 LEITL Matthias Male SKS
GER 1418 BRÜCKNER Moritz Male SKS
GER 1647 OSTER Maurice Male NRV
GER 14 REINKE Sverre Male WVH
GER 1656 SCHMIDT Nicolaus Male ASC
GER 1526 LENTZ Felix Male SC Wachwitz
GER 1713 KIRCHHOFF Fabian Male SV Hüde
GER 81 NAGEL Peter Niklas Male SV Hüde
GER 1572 DÜLLMANN Jan Male SV Hüde
GER 94 ROCH Marisa Female KYC
GER 1652 RIXGENS Lina Female SCV
GER 99 PULS Janika Female Lübecker YC
GER 83 BRAUN-DULLAEUS Charlotte Female DYC
GER 1629 MANTHEY Vanessa Female SV Hüde
GER 80 WETZIG Mareike Female SV Hüde
GER 18 TAMMLING Tania Female SVAOe
NOR 450 GUSTAVSEN Kristine Female Arendals SF
NOR 439 VEVSTAD Laila Cecilie Female Arendals SF
NOR 361 STAKSTON Inger Helene Female Sandefjord SF
NOR 376 BRODTKORB Nora Johanne Female Horten SF
NOR 845 GULBRANDSEN Aleksandra Female Tønsberg SF
NOR 428 BRODTKORB Lars Johan Male Horten SF
NOR 904 AKER Håvard Male Tønsberg SF
NOR 896 BUCHER Henrik Male Nesodden SF
NOR 907 ROSMO Kristoffer Male Bundefjorden SF
NOR 430 ANDERSEN Henrik Male Nesodden SF
NOR 910 LEPPERØD Jacob Jacobsen Male Tønsberg SF
SWE 3674 WARVNE Joel Male RÖSS
SWE 3579 OLSSON Anton Male HJBK
SWE 3636 FERM Carl Male RÖSS
SWE 9 PANTZARE Axel Male SHBS
SWE 3354 VASBERG Andreas Male JKV
SWE 93 KNAACK Sebastian Male RÅSS
SWE 3660 BÖRJESSON Albin Male RÅSS
SWE 3651 LANNER Johan Male KKKK
SWE 10 JOHNSSON Albin Male HJBK
SWE 3488 NORDENRAM Kasper Male LJS
SWE 85 WEIDESKOG Simon Male BOOSS
SWE 3676 LINDBERG Erik Male JKV
SWE 4 STENMAN Sam Male BOOSS
SWE 90 BENGTSON Oscar Male KKKK
SWE 3690 ARVIDSSON Folke Male KKKK
SWE 3576 FJELDDAHL Fia Female LESS
SWE 3585 LOFTÄNG Johanna Female RÅSS
SWE 3672 BOBECK Vilma Female BOOSS
SWE 33 BURLIN Celina Female HJBK
SWE 30 PETERSSON Sofie Female RÖSS
SWE 3695 WIKING Alexandra Female BOJK
SWE 3564 GRANHOLM Stina Female HJBK
SWE 66 MOSS Ida Female HJBK
SWE 39 STÅLBERG Julia Female HJBK
SWE 36 RADICH Helene Female VÄSS
SWE 3598 LANNER Matilda Female KKKK
SWE 3434 HANSSON-MILD Maja Female SSKA
SWE 31 JOHANSSON Josefin Female SSH
SWE 22 JOHNSSON Hanna Female HJBK
SWE 99 PETTERSSON Caroline Female HJBK

 

www.asf.no

Sailwave Scoring Software 2.9.7
www.sailwave.com

 

Denne saken er ikke åpen for kommentarer.