fbpx
Meny ASF

Har du lyst til å hjelpe til under VM i E-jolle til sommeren?

Kategori: BB11, Internasjonalt, Tur & hav av den 12. April 2015

Arendals Seilforening er stolt arrangør av verdensmesterskapet for Europajolle i 2015. I juli måned vil Europajoller fra hele verden sette sitt preg på byen og ikke minst i farvannet utenfor Tromøya. Da trenger vi hjelp fra mange i foreningen.

Arendals Seilforening har lange tradisjoner i å arrangere store, internasjonale mesterskap og regattaer. Med opp mot 150 seilere, blir VM i Europajolle et av de største arrangementene i klubbens regi. Bente Mortensen er leder for arrangementet og har satt sammen en organisasjon som jobber med planlegging av alt fra overnatting og kiosksalg, til bøyebåter og startprosedyrer.

For å få gjennomført arrangementet er vi avhengig av hjelp fra foreningens medlemmer og eventuelt andre seilinteresserte. Så har du lyst og anledning til å være med å hjelpe til noen dager under VM, så setter vi pris på at du registrerer deg i skjemaet under.

[vfb id=’4′]

Denne saken er ikke åpen for kommentarer.